Oprawy Okularowe

Wyjątkowy asortyment damskich i męskich opraw okularowych…Zobacz Ofertę + »

Soczewki Kontaktowe

Soczewki okularowe dopasowane do Twoich potrzeb…ZOBACZ OFERTĘ + »

Soczewki Okularowe

Polecamy przede wszystkim osobom ceniącym aktywny tryb życia…ZOBACZ OFERTĘ + »

Profesjonalizm wypracowany przez 24 lata doświadczenia

DANIEL OTMIANOWSKI - WSPÓŁWŁAŚCICIEL oraz OPTYMETRYSTA

Optyk Sekret to marka wprost z pięknego portowego miasta - Szczecin. Od ponad 20 lat wspiera pacjentów w badaniu wzroku oraz doborze wygodnych i stylowych oprawek okularowych. Firma została założona przez pasjonata optyki Arkadiusza Otmianowskiego i nieprzerwanie do dziś pozostaje rodzinną poradnią.

Obecnie zarządzana jest przez absolwentów szkół poznańskich małżeństwo optometrystów Maję i Daniela, którzy wraz z wykwalifikowanym zespołem optyków oraz stylistów dbają o Państwa wygodę i komfort użytkowania. Szczególną uwagę zwraca się tu na odpowiednio dobraną technologię szkieł i soczewek kontaktowych bez względu czy to do ekstremalnych wyzwań czy codziennego użytkowania.

Marka nieustająco rozszerza swoją działalność, od zeszłego roku marka rozszerzyła swoją działalność o kolejny salon w Parku Handlowym "Rondo Hakena", a już od niedługo będziemy obecni w cudownym zachodniopomorskim mieście - Koszalin.

Rozwój firmy pozwolił zacieśnić dotychczasową współpracę z światowym liderem branży optycznej, producentem soczewek firmą Essilor. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknych opraw oraz zapisanie się na profesjonalne badanie wzroku, szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

OPTYK SEKRET SZCZECIN

Dlaczego powinieneś postawić na naszą firmę?

Najlepiej przekonać się samemu odwiedzając jeden z naszych salonów. My możemy napisać tutaj wiele ale najważniejsze jest spojrzenie klienta na nasz salon optyczny.

Stale się rozwijamy i zawsze z największą przyjemnością słuchamy każdego kto nas odwiedza dzięki czemu możemy być jeszcze lepsi w tym co już robimy na prawdę dobrze!

0
+
Lat Doświadczenia
0
+
Oprawek
0
+
Technologii

MÓWIĄ O NAS

NASI KLIENCI

Przed skorzystaniem z naszej oferty zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów którzy skorzystali z naszych usług.

MASZ PYTANIA?

Umów się na wizytę w naszym salonie już dziś korzystając z internetowego formularza!

To proste i bardzo wygodne! Jednak jeżeli chcesz skorzystać z tradycyjnej metody telefonicznej to nic nie stoi na przeszkodzie. Zapraszamy także na darmowe e-konsultacje!

NASZ BLOG

Nowości / Aktualności / Wydarzenia

Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzenia i aktualności prosto ze świata Optyk Sekret Szczecin

Rodzaje antyrefleksu

Czy wiesz jakie są różnice pomiędzy różnymi soczewkami z antyrefleksem? Aby ułatwić Wam wybór opiszemy 3 najbardziej popularne modele z powłoką Crizal - Alize UV, Easy UV oraz Sapphire UV. Zacznijmy od Crizal Alize UV...

Blisko 3000 opraw!

Czy wiesz, że w każdym z naszych salonów znajdziesz blisko 3000 oprawek❓🤓 To wszystko dla Twojego komfortu wyboru bez względu na rodzaj okularów‼Do codziennego użytku😊❓Do pracy👔❓ Okazjonalne👗❓ Nie ma różnicy👌Nasi specjaliści wsparci nadzwyczaj bogatą...