Nowe kolekcje – prezentacja

25 maja 2021 0 Przez admin

Jest nam miło poinformować, że w dniach 28-29.05. w naszym salonie przy Rondzie Hakena odbędzie się prezentacja nowych kolekcji wybranych marek. W tych dniach oprawki z nowych kolekcji będzie można nabyć 20% taniej!

Dziś przedstawiamy jedną z nich, jest to Ted Baker.

Założyciel Ray Kelvin, który nazwał firmę na cześć samozwańczego alter ego, „nieustraszonego lotnika, wszechstronnego sportowca i małżonki księżniczek i hollywoodzkich piękności” – otworzył swój pierwszy sklep w marcu 1988 r.

Zaczynając jako specjalista od koszul, cieszący się renomą w Glasgow, Ted Baker szybko stał się miejscem, w którym można było kupić jedne z najlepszych współczesnych męskich koszul.

Ted od początku miał bardzo wyraźny, niezachwiany nacisk na jakość, dbałość o szczegóły i dziwaczne poczucie humoru, do tego stopnia, że ​​pierwsze sklepy świadczyły usługi prania każdej kupionej koszuli – coś, co zyskało na popularności. szybko rozwijającej się marki tytuł „No Ordinary Designer Label”. Wszystko, co jest produkowane pod nazwiskiem Ted Baker, ma jego osobowość wplecioną w samo serce.

Gdzie jesteśmy?