Scotch & Soda

27 maja 2021 0 Przez admin

Scotch & Soda to hołd dla wolnego ducha Amsterdamu. Nieskończenie optymistyczni, inspirujemy się liberalnym spojrzeniem na nasze rodzinne miasto, broniącym indywidualności, autentyczności i siły wyrażania siebie, aby stworzyć wyjątkowość – podejście odzwierciedlone w naszych projektach.

Bez wysiłku łącząc oczekiwane z nieoczekiwanym, nasze kolekcje na nowo definiują codzienny ubiór. Odważymy się łączyć klasykę i współczesność, kolor i druk oraz teksturę na fakturze, aby zapewnić naszą autentyczną estetykę Scotch & Soda. Oparte na praktyczności i zawsze wykończone zaskakującymi szczegółami, nasze optymistyczne projekty są wyłącznie nasze, abyś mógł stworzyć swój własny.

Projektowanie pięknych ubrań, które dobrze się czują, to jedno. Ale wyobrażamy sobie również świat, w którym robimy dobrze. Jednym z naszych głównych priorytetów jest prowadzenie naszej działalności z większą wrażliwością na naszą planetę poprzez dokonywanie każdego dnia bardziej odpowiedzialnych wyborów, które zmniejszają nasz wpływ na środowisko.

Gdzie jesteśmy?