Zakończenie roku z Optyk Sekret

20 czerwca 2020 0 Przez admin

Poluzowywanie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa spowodowało coraz więcej możliwości organizacji różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych i nie tylko w naszym pięknym mieście Szczecin. Na razie ciekawych spotkań dla mieszkańców nie jest zbyt wiele. Jednak szczecińska, rodzinna firma Optyk Sekret, której nowy salon powstał w nowym parku handlowym Rondo Hakena przy rondzie o tej samej nazwie, pragnie zorganizować parę atrakcji dla naszych małych obywateli z okazji zakończenia roku szkolnego.

Jak wiemy w tym roku, zakończenie zmagań uczniów odbędzie się w formie online, więc brakuje możliwości pożegnania się ze swoimi rówieśnikami. W związku z tym chcemy trochę umilić czas naszym małym mieszkańcom organizując w sobotę 27. czerwca w parku handlowym nieduże wydarzenie podczas, którego będzie można skorzystać ze specjalnych promocji na okulary dla dzieci i ich rodziców. Oprócz tego będą przygotowane animacje, muzyka oraz balony do modelowania. Zabawy będą trwały od godziny 11:00 do 18:00.

Całość akcji będzie zwieńczeniem tygodnia wsparcia dla Franka Kępy, który cierpi na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Wielu szczecinian angażuje się już w akcję wsparcia dla naszego małego wojownika, jednak uzbieranie 10 milionów złotych na uratowanie jego życia nie jest łatwe, a czas ucieka. Dlatego firma Optyk Sekret przekaże 10% przychodów ze sprzedaży, z całego tygodnia od 22.06. do 27.06., w swoim nowym punkcie, przy parku handlowym Rondo Hakena, na konto Franka Kępy.

Połączenie wydarzenia dla najmłodszych wraz z przepiękną inicjatywą ratowania młodego szczecinianina wydaje się ciekawą propozycją na sobotni dzień. Można ten czas wykorzystać również do zapoznania się z ofertą nowego miejsca na mapie Szczecina, Rondo Hakena, choć jeszcze nie w pełni otwarte, to już kreuje się na nowe ciekawe miejsce w zachodniej części miasta i jego okolic.

https://www.siepomaga.pl/franekwojownik?ts=adw-dynamic&gclid=CjwKCAjw57b3BRBlEiwA1ImytkS2aowSc13I4J9rV0rmYiZqsUYZJXnpzTQNuzUvwTF0ozpjNouXFxoCfcoQAvD_BwE

Źródło zdjęcia: Kwiat plik wektorowy utworzone przez pch.vector – pl.freepik.com

Gdzie jesteśmy?