Warunki subskrypcji do newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Optyk Sekret S.C. z siedzibą w Szczecinie, Wojska Polskiego 15, 70-470 (dalej Administrator), z którą możesz kontaktować się na adres e-mail: szczecin@optyksekret.pl

We wszystkich sprawach dotyczących bezpieczeństwa Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z nami na powyższy adres e-mail.

Twoje dane osobowe będą chronione i przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania Tobie pocztą elektroniczną newslettera zawierającego informacje handlowe, w szczególności informacje o produktach, nowościach i aktualnych promocjach w sklepach Optyk Sekret, informacje handlowe dotyczące naszych partnerów biznesowych, na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz ciekawostki ze świata okularów.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody od momentu jej wyrażenia, do chwili cofnięcia. Przysługuje Ci również prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne. Konsekwencją ich niepodania będzie niemożność wysłania Tobie newslettera a więc dostarczania Ci informacji o naszych produktach, nowościach i promocjach.

Twoje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym partnerom przetwarzającym je na nasze zlecenie np. agencjom marketingowym, partnerom świadczącym usługi związane z promocją i reklamą oraz dostawcom usług technologicznych.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Gdzie jesteśmy?