O nas

Optyk Sekret został założony w 1997 roku w Szczecinie przy ul. Wojska Polskiego 15 przez Arkadiusza Otmianowskiego i Tomasza Kaniowskiego.

Od zawsze cechowaliśmy się nastawieniem na Klienta po przez szeroki wybór oprawek, dostępność komputerowego badania wzroku oraz wspaniałą obsługę Klienta.

Na przestrzeni tych lat dużo się zmieniło, jednak firma pozostała rodzinna i jest dziś prowadzona przez córkę jednego z założycieli Maję Otmianowską, która posiada również dyplom Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który potwierdza jej kwalifikacje jako optometrysty. Do zespółu w międzyczasie dołączył również mąż Mai – Daniel Otmianowski, również dyplomowany optometrysta.

Dziś niezmiennie wspieramy naszych Klientów w widzeniu świata pod tym samym adresem, a ponadto otworzyliśmy w 2020 roku nowy salon optyczny w Rondo Hakena Park w Szczecinie, przy którym znajduje się ponad 300 miejsc parkingowych!

Od 2022 roku jesteśmy również dla Was w Vendo Park w Koszalinie, który również oferuje dla Państwa miejsca parkingowe i dostępność dla mieszkańców Koszalina i okolic, dzięki bliskości zjazdu z trasy ekspresowej S6.

W 2024 roku otworzyliśmy kolejny salon optyczny. Tym razem w Stargardzie, kolejnym dużym mieście w naszym województwie. Salon mieści się przy ul. Wyszyńskiego 16, nieopodal CH Zodiak oraz dworca PKP, a dla zmotoryzowanych w okolicy można znaleźć ogromny parking.

Naszą ofertę można również podziwiać na naszej www oraz sklepie online, gdzie znajdziecie Państwo oprawki, które mamy obecnie w ofercie; rezerwację wizyt u naszych specjalistów czy też zakupić vouchery prezentowe, dzięki którym można zaoszczędzić 10% na całych zakupach.