O nas

Optyk Sekret został założony w 1997 roku w Szczecinie przy ul. Wojska Polskiego 15 przez Arkadiusza Otmianowskiego i Tomasza Kaniowskiego.

Od zawsze cechowaliśmy się nastawieniem na Klienta po przez szeroki wybór oprawek, dostępność komputerowego badania wzroku oraz wspaniałą obsługę Klienta.

Na przestrzeni tych lat dużo się zmieniło, jednak firma pozostała rodzinna i jest dziś prowadzona przez córkę jednego z założycieli Maję Otmianowską, która posiada również dyplom Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który potwierdza jej kwalifikacje jako optometrysty.

Dziś niezmiennie wspieramy naszych Klientów w widzeniu świata pod tym samym adresem, a ponadto otworzyliśmy w 2020 roku nowy salon optyczny przy Rondzie Hakena w Szczecinie w tamtejszym parku handlowym.

Od 2022 roku jesteśmy również dla Was w Vendo Park w Koszalinie.

W tym samym roku udostępniliśmy również dla Państwa nową stronę www, na której można podziwiać oprawki, które mamy obecnie w ofercie; rezerwować wizyty online czy też zakupić vouchery, dzięki którym można zaoszczędzić 10% na całych zakupach.